Коммунальное учреждение «Запорожский академический областной театр юного зрителя» Запорожского областного совета

касса (061) 236 16 72пн.-вс. 10:00 - 19:00онлайн КУПИТЬ БИЛЕТ

Вы находитесь здесь:ГлавнаяСпектаклиДля взрослых"Сто тисяч"

"Сто тисяч"

                                                                                Іван Карпенко-Карий
містична історія на дві дії
Корифей українського театру І. Карпенко-Карий написав геніальний драматургічний твір, який залишиться актуальним і через століття. Сповнена шекспірівськими пристрастями п’єса точно і яскраво змальовує людські характери. А вони, в свою чергу, провокують вражаючі події.
Всі думки головного героя трагікомедії Герасима Калитки крутяться навколо одного: як дістати грошей, щоб скупити навколо всю землю. Він змушує працювати день та ніч і рідних, і наймитів. Він готовий битися до крові, аби не віддати гроші… Одне слово – одержимий! Калитка прагне швидко розбагатіти, але він переконаний, що чесним шляхом заробити неможливо. В освіту він не вірить, зверхньо ставиться до ерудованих людей, гадаючи, що наука – це дурня, яка грошей не приносить. Заради наживи він здатний піти набудь-яку аферу. І душі не пожалкує, «бо без душі, мабуть, легше, ніж без грошей», - говорить один із персонажів п’єси.
В інтерпретації молодого режисера Генадія Широченко відомий твір заграє новими фарбами, викличе безліч асоціацій із сьогоденням та підштовхне глядача до роздумів. У виставі не буде «шароварщини». Не буде й етнографічної ілюстрації з життя селян кінця ХІХ століття, оскільки йдеться про людину як таку — незалежно від її національності. Публіка побачить дивовижну містичну історію, бо коли когось охоплює пристрасть, то обов’язково з’явиться таємнича сила, що потягне його за собою. Можна з упевненістю сказати, що ця сучасна вистава, дуже емоційна та правдива, не залишить байдужим жодного глядача.
Режисер-постановник – Геннадій Широченко
Композитор – В'ячеслав Тодика
Хормейстер – заслужений діяч мистецтв України Лілія Гринь
Художники-постановники – член Національної спілки художників України Тетяна Власенко та Катерина Пахомова
Хореограф – Маріанна Фортус
Музичне оформлення – Сергій Войтенко

У виставі грають: заслужені артисти України Любов Фриган і Максим Березнер, Інна Яновська, Олександр Цвєтков, Віктор Латишев, Петро Желев, Юрій Макаренко, Ілона Василенко, Євген Козлов, Назар Баранніков, Сергей Цевелев.

Галерея изображений

Другие материалы в этой категории: « "Танго" "LADIE'S NIGHT" »

Календарь спектаклей

Квитки Ooline

Поделиться в соц.сетях: