Комунальний заклад «Запорізький академічний обласний театр юного глядача»

Запорізької обласної ради

каса (061) 286 29 72пн.-нд. 10:00 - 19:00онлайн КУПИТИ КВИТОК

You are here:ГоловнаВиставиДля дорослихЗагадкове нічне вбивство собаки

Загадкове нічне вбивство собаки

                                                                                                                                                                                                                 С. Стівенс
психологічний трилер на дві дії
переклад О. Бухової
Усі постановки п’єси «Загадкове нічне вбивство собаки» зазвичай мають шалений успіх. Адже в її основі — роман Марка Хеддона, який у Великобританії набув слави національного бестселера. А п'єса Саймона Стівенса стала тріумфатором на врученні престижних премій Лоуренса Олів'є в Лондоні . Уявіть: вона отримала відразу сім нагород! У 2013-2014 рр. «Загадкове нічне вбивство собаки» з'явилося в репертуарі найбільш престижних театрів Великобританії та США.
Секрет успіху – вражаюча історія 15-річного юнака, яку автор розповів у стилі психологічного трилера. Одного разу вночі Кристофер знаходить сусідського собаку, пробитого вилами. Він вирішує знайти вбивцю пса і розпочинає особисте розслідування, яке переверне все його життя. У цій історії детектив переплітається з мелодрамою, драма - з кумедними ситуаціями. П'єса сповнена різних почуттів, настроїв, несподіваних сюжетних поворотів.
Вистава Запорізького театру молоді - не лише про дивакуватого юнака, а й про тих, хто поруч із ним: звичайних дорослих. Складний, непередбачуваний, повний протиріч світ дорослих розкривається очима підлітка, і хлопцеві відкриваються зовсім не найкращі його грані. Як устояти в цьому світі, повному компромісів і обману? Як відшукати своє місце? Як вірити людям? Як знайти любов? Кристоферу доведеться пройти шлях, повний пригод, що триматимуть глядачів «Загадкового нічного вбивства собаки» у постійній напрузі.

Режисер-постановник – заслужений діяч мистецтв України Геннадій Фортус
Художник-постановник – член Національної спілки художників України Тетяна Власенко
Асистент режисера-постановника – Олег Абакуменко
Асистент художника-постановника – Катерина Пахомова
Балетмейстер – заслужений працівник культури України Лариса Неверова, Маріанна Фортус
Музичне оформлення – Олександр Кучер
У виставі грають: заслужені артисти України Любов Фриган, Марія Нестулій, Сергій Цевельов, Станіслав Шкляренко, Олександр Фортус, Юрій Драненко, Катерина Макоєд, артисти Олег Абакуменко, Катерина Заплавна, Максим Ігнатьєв, Анна Симонова, Тетяна Арикова, Валерія Лютинська, Ольга Петровська, Петро Желев, Яна Новицька, Євгеній Дзиґа, Віктор Латишев, Ілона Василенко, Катерина Россолова, Дар’я Чебаненко, Ганна Слоковенко, Роман Капітанов, Євген Козлов, Назар Баранніков, Ірина Левчук, Мікаел Хачибабян.

Коментарі   

0 #3 Людмила Четвер, 21 березня 2019
С премьерой, любимый театр! Спасибо режисеру и всем создателям за выбор темы и такой потрясающий спектакль. Спасибо за труд Олег Абакуменко! Прекрасная работа Максима Игнатьева и Марии Нестулий. Благодарность всем актёрам за эмоции! Процветания спектаклю.
Цитата
0 #2 Александра Понеділок, 18 березня 2019
Поздравляю с премьерой 17.03.2019 г. спектакля "Загадкове нічне вбивство собаки"!!! Огромное спасибо создателям этого шедевра за то, что поверили в талант молодого артиста Олега Абакуменко, дали ему возможность поверить в свои силы и успешно справиться с поставленной перед ним задачей. Возможно это первая его ступенька в творческом пути за получение почетного звания "Заслуженного артиста Украины" в театре Молодежи. Благодарю всех за мастерство, удалось зацепить за "живое", эмоции были на пределе, растрогали до слёз! БРАВО!!!
Цитата
0 #1 Євген Кулик Неділя, 17 березня 2019
Прем'єра "Загадкове нічне вбивство собаки" Саймона Стівенса 17.03.19 у Запорізькому академічному обласному театрі молоді. Постановка вражає своєю чуттєвістю і емоційністю, сюжет - водночас простотою і глибиною, а все разом - викликає шалене серцебиття і щирі сльози! Справжній психологічний трилер! Так! Вже під час першої дії ви відчуєте на собі усю гамму почуттів, яку здатен подарувати вам цей жанр. І справді, вже до антракту багато глядачів відчули, як у них починають
виступати сльози на очах. Ми прожили цей чудовий вечір
разом з героями п'єси, пізнали їхній світ, почуття, страждання, радість і щастя! Вітаю Вас, дорогі актори, з шаленим успіхом!!! Враження - незабутні! Дякую ♥))
Цитата

Додати коментар

Шановні глядачі, театр має право на свій розсуд відбирати коментарі і відсіювати некоректні. З повагою, адміністрація.


Квитки Online

Календар вистав

Підпишись на розсилку

Поділитися в соц.мережах: