Комунальний заклад «Запорізький академічний обласний театр юного глядача»

Запорізької обласної ради

каса (061) 286 29 72пн.-нд. 10:00 - 17:00онлайн КУПИТИ КВИТОК

You are here:ГоловнаВиставиДля дорослихМільйон за дружину (Циліндр)

Мільйон за дружину (Циліндр)

 Едуардо Де Філіппо

комедія на одну дію

тривалість вистави - 1 год. 30 хв.

 

Виставу "Мільйон за дружину" заслужений діяч мистецтв України Геннадій Фортус поставив за п'єсою «Циліндр» видатного італійського драматурга, актора та режисера Едуардо Де Філіппо. Комедія захоплює оригінальним сюжетом, гострими ситуаціями, яскравими характерами героїв і блискучим гумором.

Події вистави відбуваються у бідному кварталі Неаполя. Дві подружні пари вигадали, як можна непогано заробити грошенят. Щодня красуня Рита вмивається на балконі та заманює чоловіків. Гадаєте, вам уже все зрозуміло? О ні! Події розвиваються не так, як можна було б очікувати. Отримавши гроші, Рита пропонує своїм “жертвам”... Та нехай це поки що залишиться секретом. Тільки один натяк: на допомогу Риті у гарячі моменти приходить Агостіно Мускарьєло зі своїм циліндром! Принаймні, так було, допоки в їхньому домі не з’явився шляхетний пан Аттіліо.

На глядачів чекають «неаполітанські» пристрасті, експресивні герої, неймовірні події та несподівані розв'язки. У цій виставі все напрочуд комічно. Переглянувши її, ви зрозумієте, до чого тут циліндр. І погодитесь, що вигадка була взагалі-то дотепна, хоча, можливо…

 

Постановка, режисура та сценографіязаслужений діяч мистецтв України

                                                                                     Геннадій Фортус

Художник  –   Катерина Пахомова

Режисер відновлення – Яна Новицька

Асистент режисера – заслужений артист України Максим Березнер

Музичне оформлення –  Микола Середа та Сергій Войтенко

У виставі грають: заслужені артисти України Максим Березнер, Катерина Макоєд, Марія Нестулій, Олександр Фортус, Станіслав Шкляренко, артисти Назар Баранніков, Максим Ігнатьєв, Яна Новицька, Олена Денисенко, Петро Желев, Маріанна Фортус, Віктор Солдатов.

Календар вистав

Вистави для дорослих

Підпишись на розсилку

Поділитися в соц.мережах: