Вы находитесь здесь:ГлавнаяСпектаклиДля взрослых"Вклонімося великим тим рокам" театралізоване дійство на одну дію

"Вклонімося великим тим рокам" театралізоване дійство на одну дію

До Дня Перемоги
Минають роки, і все далі від нас грізні і важки роки Другої світової війни, але не згасає пам'ять про тих, хто переміг фашизм, хто ціною свого життя захистив світ від страшної нелюдської навали. У вогняному смерчі війни запалали країни колишнього Радянського Союзу та Європи. Сьогодні, коли наша країна переживає дуже тяжкі часи, проходить через вирішальні випробування, треба зі всією відповідальністю і повагою згадати про велику Перемогу.
Театр підготував виставу, присвячену тим пам’ятним рокам. Ми пригадаємо тих хлопців і дівчат, які покинули свій дім, залишивши не здійсненими свої мрії та прагнення, пішли на фронт захищати своїх рідних, свою Батьківщину. Яскраво-емоційне театралізоване дійство відтворить на сцені життя тих, хто воював, хто був на передовій, хто був в тилу, хто був забраний в полон. Вони були мужніми і сильними, а до того ще вміли під час відпочинку радіти і жартувати. На сцені пролунають спогади учасників війни, полонених концтаборів, вірші   та уривки оповідань найкращих авторів та пісні воєнних років. 
Режисер-постановник Наталія Вощілова, художник член Національної спілки художників України Тетяна Власенко, хормейстер заслужений діяч мистецтв України Лілія Гринь, хореограф Катерина Кошовник.
 
Другие материалы в этой категории: « "Две стрелы" "Танго" »

-й театральный сезон

Новости

Квитки Ooline

Календарь спектаклей

Поделиться в соц.сетях: