Комунальний заклад «Запорізький академічний обласний театр юного глядача»

Запорізької обласної ради

каса (061) 286 29 72пн.-нд. 10:00 - 17:00онлайн КУПИТИ КВИТОК

You are here:ГоловнаВиставиАрхів виставПрощальне плаття для Frau

Прощальне плаття для Frau

Моран Вінтерголлер

психологічна драма на одну дію

В один прекрасний сонячний день в костюмерній німецької «Кіностудії Бабельсберг» з'явилася дівчина, яка попросила підібрати їй плаття для виступу. Звичайно, на знаменитій «фабрики мрій», яка почала своє життя ще в 1910 році і стала найбільшою студією Європи, а за часів Третього рейху - одним із центрів німецької кіноіндустрії, можливо знайти найвишуканіший, самий незвичайний костюм. Однак, вже через кілька хвилин пошуків виникають питання: хто це мила дівчина і ... чи плаття вона шукає.

Розкривати сюжет далі не має сенсу, оскільки переказ загадкових подій не дасть ні найменшого уявлення про те, що очікує глядачів на виставі. Набагато важливіше - як саме відбуваються ці події. Публіку чекає незвичайне видовище, яке змусить розгадувати, помилятися, знову йти за акторами і режисером, будувати здогади, пережити багато різноманітних почуттів і хвилювань.

Про що цей спектакль? Про те, що іноді людина силою обставин опиняється втягнутим в епохальні події, і важливо те, якими він вийде з цих подій. Чи зможе він їх пережити - звільнитися і почати нове життя, або назавжди залишиться пов'язаним минулим.

Режисер-постановник - Юрій Кулинич

Художнє і світлове оформлення - Катерина Пахомова

Хореограф - Катерина Кошовник

Музичне оформлення - Юрій Кулинич і Сергій Войтенко

Художній керівник постановкі- заслужений діяч мистецтв України Геннадій Фортус

У виставі грають актори: Ілона Василенко, Марія НестулійСтаніслав Шкляренко, Максим Березнер, Олексій Білецький, Петро Желєв, Віктор Латишев.

Календар вистав

Підпишись на розсилку

Поділитися в соц.мережах: