Комунальний заклад «Запорізький академічний обласний театр юного глядача»

Запорізької обласної ради

каса (061) 286 29 72пн.-нд. 10:00 - 17:00онлайн КУПИТИ КВИТОК

You are here:ГоловнаВиставиАрхів виставДві стріли

Дві стріли

Олександр Володін

детективна історія кам'яного віку на одну дію

Колись все люди були рівні. І все вирішувалося на Раді племені, де кожен мав право голосу. Але одного разу хтось заявив, що він заслуговує більшого, оскільки молодий, швидкий і сміливий. Його підтримали інші. Так почалося поділ людей на бідних і багатих, вищих і нижчих, на касти і шари.

Глядачі побачать на сцені захоплюючу, повну таємниць детективну історію, яка сталася в кам'яному столітті, але відсилає нас до сьогодення.

Підло - двома стрілами в спину - вбита Довга, яку поважали за чесність і справедливість по відношенню до кожного родича. Рада племені зібрався, щоб знайти вбивцю.

Події розвиваються непередбачувано, інтригуюче, поступово розкриваючи справжні мотиви і цілі злочину, відкриваючи справжнє обличчя вбивці.

Режисер-постановник - Наталія Вощілова

Художник-постановник - член Національної спілки художників України Тетяна Власенко

Балетмейстер - Катерина Кошовник

У виставі грають актори: зас.арт.Украіни Любов Фріган, Інна Яновська, Тетяна Іщук, Анастасія Макаренко, Ганна Симонова, Катерина Макоєд, Олена Денисенко, Петро Желєв, Юрій Макаренко, Віктор Латишев, Ілона Василенко, Маріанна Фортус, Олександр Цвєтков, Наталія Середа, Кіра Фоміна, Олег Абакуменко, Назар Баранніков, Юрій Драненко, Дар'я Чебаненко, Катерина Россолова.

Календар вистав

Підпишись на розсилку

Поділитися в соц.мережах: