Комунальний заклад «Запорізький академічний обласний театр юного глядача»

Запорізької обласної ради

каса (061) 286 29 72пн.-нд. 10:00 - 19:00онлайн КУПИТИ КВИТОК

You are here:ГоловнаВиставиДля юнацтваТринадцята зірка

Тринадцята зірка

Віктор Ольшанський.

Небезпечні забіги на дві дії.

Історія «Тринадцятої зірки» - це історія про свободу, покірності, про любов і зраду. Цей спектакль захопить глядачів з перших хвилин. Азарт і непередбачуваність ситуацій, напруженість драматичної дії змусить глядачів уважно стежити за розвитком колізій.

Щонеділі в біговому клубі «Пристань» проходять захоплюючі забіги. Ставки зроблені! Події розвиваються жорстко і динамічно: розлючені пси переслідують спринтерів бігового клубу «Пристань». Ця битва на право жити: добігти до загону - і врятуватися, або бути розірваним на шматки на очах у веселого натовпу. Кому дістанеться перемога?

Джек Бойовий Коник найдосвідченіший стаєр в біговому клубі. На його рахунку дванадцять зірок, а це значить дванадцять перемог. Дванадцять разів йому вдавалося втекти від погоні і повернутися неушкодженим в свій загін. Він не по своїй волі бере участь у забігах: він «власність» бігового клубу. За перемогу в тринадцятому забігу, йому обіцяна бажана свобода. Але втратити такого досвідченого і сміливого бігуна зовсім не в інтересах Слаймена, господаря «Пристані», і він задумує нечесну гру.

Загін, в якому живе Джек, існує за своїми законами. Міккі Ду - сторож загону, він любить Джека, як сина, Вислоухая вчить новачків, як краще піти від розлючених собак, Громила - мріє бути першим і ненавидить Джека, Ясноглазка - найкрасивіша «кролиця» загороди, подруга Джека. Пушок: він тільки вчора бігав на свободі, а сьогодні його виставлять проти собак і від швидкості його ніг залежить тривалість його життя. Хто з них піде на змову зі Слайменом і перешкодить Джеку перемогти? Чи вийде він на свободу, і якою ціною - глядачі побачать, побувавши на виставі.

Режисер-постановник - Наталія Вощілова

Режисер-відновлення - Анастасія Макаренко

Сценографія - Наталя Вощілова і Тетяна Власенко

Костюми - член Національної спілки художників України Тетяна Власенко

У виставі грають: заслужена артистка України Марія Нестулій, артисти Назар Баранніков, Олег Абакуменко, Віктор Латишев, Євген Пономарьов, Катерина Макоєд, Катерина Заплавна, Дар'я Чебаненко, Анастасія Макаренко, Олена Денисенко, Юрій Макаренко, Петро Желєв, Сергій Цевельов.

 

Галерея зображень

Додати коментар

Шановні глядачі, театр має право на свій розсуд відбирати коментарі і відсіювати некоректні. З повагою, адміністрація.


Квитки Online

Календар вистав

Підпишись на розсилку

Поділитися в соц.мережах: