Комунальний заклад «Запорізький академічний обласний театр юного глядача»

Запорізької обласної ради

каса (061) 286 29 72пн.-нд. 10:00 - 17:00онлайн КУПИТИ КВИТОК

You are here:ГоловнаНовиниУвага конкурс !
21.06.2022

Увага конкурс !

Комунальний заклад “Запорізький академічний обласний театр юного глядача”
Запорізької обласної ради
(69035, вул. Незалежної України, б. 55а, м. Запоріжжя)
Відповідно до частини другої статті 21 Закону України «Про культуру» (формування кадрового складу художнього та артистичного персоналу державних та комунальних закладів культури здійснюється на конкурсній основі) та Порядку формування на конкурсній основі кадрового складу художнього та артистичного персоналу державних та комунальних закладів культури, затвердженого наказом Міністерства культури України від 01.07.2016 № 497.
Оголошує конкурс на заміщення вакантної посади репетитора з техніки мови (1 шт.од.)
Кваліфікаційні вимоги до посади репетитора з техніки мови: до конкурсу запрошуються особи з повною вищою освiтою вiдповiдного напряму пiдготовки (магiстр, спецiалiст) без вимог до стажу роботи. Повинен знати: теорiю та практику технiки мови; методику педагогiчної, тренажної роботи; основи акторської майстерностi; класичну та сучасну драматургiю; класичну та сучасну лiтературу; поточний репертуар свого театру (колективу) i новi твори, що плануються до постановки.
Кінцевий строк прийняття документів від претендентів на участь у конкурсі: 05.07.2022р.
Конкурс проводиться у два етапи:- перший етап – розгляд документів, поданих претендентами 12.07.2022 о 12:00, за адресою: 69035, вул. Незалежної України, б. 55а, м. Запоріжжя КЗ “ЗАО театр юного глядача” Запорізької облради;
- другий етап – ознайомлення з професійними даними учасників конкурсу 12.07.2022 о 12:30, за адресою: 69035, вул. Незалежної України, б. 55а, м. Запоріжжя КЗ “ЗАО театр юного глядача” Запорізької облради.
Претенденти, які бажають взяти участь у конкурсі, подають до конкурсної комісії КЗ “ЗАО театр юного глядача” Запорізької облради заяву про участь в конкурсі у довільній формі.
До заяви додаються такі документи:
- особовий листок з обліку кадрів з вклеєною фотокарткою;
- копія документа, що посвідчує особу, засвідчена підписом претендента;
- копію трудової книжки (за наявності) або відомості про трудову діяльність з реєстру застрахованих осіб Державного реєстру загальнообов’язкового державного соціального страхування, або інші документи, що підтверджують досвід роботи, засвідчені підписом претендента;
- копія документа про освіту за відповідною спеціальністю, засвідчена підписом претендента ;
- творче резюме, портфоліо.
Претенденти на участь в конкурсі мають право подавати іншу додаткову інформацію.
У конкурсі можуть брати участь працівники, які працюють у КЗ “ЗАО театр юного глядача” Запорізької облради. Працівники, які знаходяться із КЗ “ЗАО театр юного глядача” Запорізької облради в трудових відносинах та беруть участь в конкурсі, подають до конкурсної комісії тільки заяву про участь в конкурсі.
Відповідальність за достовірність поданих документів несе претендент. 
Заяви про участь у конкурсі та інші необхідні документи приймаються на електронну адресу: kolobova82oi@ukr.net, або на вайбер м.т. (068) 448-56-34 (Оксана). Витрати на проїзд та проживання – за рахунок претендентів. Переможців конкурсу КЗ “ЗАО театр юного глядача” Запорізької облради житлом не забезпечує.

Новини

Підпишись на розсилку

Поділитися в соц.мережах: