Комунальний заклад «Запорізький академічний обласний театр юного глядача»

Запорізької обласної ради

каса (061) 286 29 72пн.-нд. 10:00 - 17:00онлайн КУПИТИ КВИТОК

Оскар та Рожева Пані

Ерік Емманюель Шмітт

моновистава на одну дію

інсценування Наталії Вощіловой

Є теми, яких ми уникаємо, вважаючи за краще про них не думати. Наприклад, життя і ... смерть. Тим часом, якщо про них подумати якось по-іншому, нестандартно, то все раптом перетворюється.

Хлопчик, історію якого глядачі побачать на сцені, зумів прожити свої десять років і дванадцять днів яскраво і насичено. "Оскар і Рожева дама" - спектакль про людське життя, про заворушення і переживаннях кожного її етапу. У цій історії багато смішного і зворушливого, справжніх почуттів і, головне, відчуття радості і повноти життя.

Французький письменник і драматург Ерік-Емманюель Шмітт написав дивовижний роман, який виявився неймовірно необхідним людям усього світу. Історія про Оскара зазвучала в десятках вистав: її ставлять у багатьох театрах, вона привертає величезну кількість глядачів. На сцені Запорізького академічного театру Молоді глядачі побачать цю історію в постановці режисера Наталії Вощіловой, а представить її актриса Наталія Середа.

Вистава "Оскар і Рожева дама" став дипломантом Дніпропетровського відкритого фестивалю моно- і камерних вистав «Віват, актор!».

 

Галерея зображень

Календар вистав

Підпишись на розсилку

Поділитися в соц.мережах: