Комунальний заклад «Запорізький академічний обласний театр юного глядача»

Запорізької обласної ради

каса (061) 286 29 72пн.-нд. 10:00 - 19:00онлайн КУПИТИ КВИТОК

You are here:ГоловнаНовиниВітаємо з Днем журналіста!
06.06.2020

Вітаємо з Днем журналіста!

Вельмишановні панове журналісти!

Запорізький академічний обласний Театр молоді щиросердно вітає вас з Днем журналіста!

Вітаємо всіх журналістів та всі засоби масової інформації, від друкованих до електронних, які люблять і пишуть про мистецтво, по Театр.

Щирий уклін особливому журналісту в історії нашого театру – Юрію Артеменку. За неймовірно велику підтримку і допомогу, за ідеї та креативність.

Дякуємо нашому генеральному інформаційному партнеру TV5 за постійну та різноманітну підтримку та творчу креативну співпрацю.

Дякуємо всім нашим інформаційним партнерам (газета «МИГ», «Вечерка плюс («Запорожье Вечернее»), газета «Верже», «Позиція», «Запорізька правда», «Индустриальное Запорожье», телеканал Z, телеканал «Алекс») за високий професіоналізм, за гострий інтерес до роботи нашого театру та привітність.

Особлива подяка за постійну зацікавленість нашим театром, високомайстерну професійну роботу журналістам Ксенії Прядун, Олегу Валику, Ганне Чуприні, Віталіні Дорошенко, Світлані Олійник, Інессі Атаманчук, Дарині Глотовой, Вікторії Самойленко, Маріам Аракелян, Марія Гужва, Карина Рибачьонок.  Дякуємо всім, з ким працювали і працюємо!

Зичимо всім журналістам наснаги, професійного задоволення, успіху, благополуччя і здоров’я!

Любимо і пишаємося Вами!

Квитки Online

Новини

Підпишись на розсилку

Поділитися в соц.мережах: