Комунальний заклад «Запорізький академічний обласний театр юного глядача»

Запорізької обласної ради

каса (061) 286 29 72пн.-нд. 10:00 - 19:00онлайн КУПИТИ КВИТОК

You are here:ГоловнаНовиниВітаємо!
08.03.2019

Вітаємо!

Вітаємо артистку нашого театру Катерина Макоєд з присвоєнням почесного звання "Заслужений артист України".
Бажаємо подальших успіхів, високого натхнення, наснаги і багато різноманітних ролей.

 

УКАЗ ПРЕЗИДЕНТА УКРАЇНИ №58/2019

Про відзначення державними нагородами України з нагоди Міжнародного жіночого дня

За значний особистий внесок у соціально-економічний, науково-технічний, культурно-освітній розвиток Української держави, захист державного суверенітету і територіальної цілісності України, багаторічну сумлінну працю та високий професіоналізм   постановляю:

Нагородити орденом князя Ярослава Мудрого V ступеня

НИЧКАЛО Неллю Григорівну - академіка-секретаря Відділення професійної освіти і освіти дорослих Національної академії педагогічних наук України

Нагородити орденом "За заслуги" І ступеня

КОСТЕВИЧ Олену Дмитрівну - чемпіонку та призерку Олімпійських ігор, дворазову чемпіонку світу та Європи зі стрільби кульової

Нагородити орденом "За заслуги" ІІІ ступеня

БЕЛЯК Лідію Романівну - заступника директора філії "Іршанський гірничо-збагачувальний комбінат" акціонерного товариства "Об’єднана гірничо-хімічна компанія", Житомирська область

ГРАЧОВУ Уляну Іванівну - заступника керівника – координатора Координаційного центру забезпечення взаємодії з Кабінетом Міністрів України, м.Київ

Нагородити орденом "За мужність" ІІІ ступеня

РУДЯК Галину Володимирівну - інспектора прикордонної служби – техніка групи відділення прикордонної служби "Красна Талівка" Луганського прикордонного загону імені Героя України полковника Євгенія Пікуса Східного регіонального управління Державної прикордонної служби України, прапорщика

СЕРЬОГІНУ Марину Володимирівну - солдата

ТОДЕР Олену Олексіївну - начальника медичного пункту механізованого батальйону 14 окремої механізованої бригади оперативного командування "Захід" Сухопутних військ Збройних Сил України, старшого лейтенанта медичної служби

ЧОРНОВОЛ Тетяну Миколаївну - народного депутата України

Нагородити орденом княгині Ольги ІІ ступеня

БУРДЕЙНУ Наталію Андріївну - тренера Спортивного комітету Державної прикордонної служби України, майора

ГРЕЧАНІНУ Олену Яківну - генерального директора комунального некомерційного підприємства Харківської обласної ради "Міжобласний спеціалізований медико-генетичний центр – центр рідкісних (орфанних) захворювань"

ЖУРБУ Світлану Василівну - головного лікаря Черкаського обласного кардіологічного центру

КРЕПКІНУ Віру Самуїлівну - ветерана спорту, члена Федерації легкої атлетики України, м.Київ

ЩЕРБАК Ольгу Іванівну - директора Київського професійно-педагогічного коледжу імені Антона Макаренка

Нагородити орденом княгині Ольги ІІІ ступеня

БАРАНОВУ Катерину Володимирівну -начальника управління Головного управління ДСНС у Донецькій області, старшого лейтенанта служби цивільного захисту

БІРЮКОВУ Ольгу Анатоліївну - командира взводу бригадної артилерійської групи 79 окремої десантно-штурмової бригади Десантно-штурмових військ Збройних Сил України, лейтенанта

БУРДАК Любов Федорівну - головного консультанта відділу Департаменту Адміністрації Президента України

БУРЕНКО Валентину Олексіївну - голову 5-го мікрорайону громадської організації "Святошинська районна у м.Києві організація інвалідів війни, Збройних Сил та учасників бойових дій"

БУШИНУ Любов Миколаївну - заступника голови Миколаївської обласної організації інвалідів війни, Збройних Сил та учасників бойових дій

ВЕРБИЦЬКУ Альону Миколаївну - члена громадської ради при Адміністрації Державної прикордонної служби України

ВОЛИНСЬКУ Світлану Володимирівну - завідувача відділення державної наукової установи "Науково-практичний центр профілактичної та клінічної медицини", м.Київ

ГОНЧАРЕНКО Галину Анатоліївну - голову громадської організації "Волонтерський центр "Солдатський привал", м.Запоріжжя

ГРЕЧАНИК Олену Іванівну - начальника відділення Національного військово-медичного клінічного центру "Головний військовий клінічний госпіталь" Міністерства оборони України, полковника медичної служби

ГРИСЮК Марію Онуфріївну - керівника служби управління Апарату Ради національної безпеки і оборони України

ДАЦЕНКО Світлану Анатоліївну - волонтера, керівника підрозділу громадської спілки "Всеукраїнське об’єднання учасників АТО "Українці разом", Полтавська область

ДІДИЧ Зою Володимирівну - члена правління Рівненської обласної організації Всеукраїнського товариства "Просвіта" імені Т.Г.Шевченка

ДМИТРЕНКО Тетяну Тимофіївну - завідувача кафедри державного навчального закладу "Центр перепідготовки та підвищення кваліфікації працівників органів державної влади, органів місцевого самоврядування, державних підприємств, установ, організацій Кіровоградської обласної державної адміністрації", м.Кропивницький

ЖУРАКОВСЬКУ Галину Михайлівну - матір-героїню, директора Ясінянської дитячої школи мистецтв, Закарпатська область

ЗУБОВУ Наталію Анатоліївну - голову благодійного фонду "Крокуємо з турботою" в Новобузькому районі, Миколаївська область

КОЗАРЕНКО Ірину Миколаївну - головного консультанта Головного департаменту Адміністрації Президента України

КОЛЄСОВУ Наталію Яківну - голову обласної профспілкової організації працівників хімічних та нафтохімічних галузей промисловості, м.Суми

КОЛМИК Олену Вікторівну - депутата Харківської обласної ради

МАРУСИК Тамару Володимирівну - члена громадської організації "Асоціація ділових жінок Буковини", проректора Чернівецького національного університету імені Юрія Федьковича

ПРИЩЕПУ Наталію Олександрівну - чемпіонку Європи з легкої атлетики 2018 року

ПТИЦЮ Антоніну Миколаївну -голову Об’єднаної профспілкової організації Державної прикордонної служби України

ПУСТОВОЙТ Ірину Григорівну - старшого тренера-викладача спеціалізованої дитячо-юнацької школи олімпійського резерву № 16, м.Київ

САВРУК Гелену Миколаївну - доцента кафедри Національного університету "Києво-Могилянська академія"

ХОРУЖУ Людмилу Леонідівну - завідувача кафедри Педагогічного інституту Київського університету імені Бориса Грінченка

ШАПОВАЛ Світлану Леонтіївну - голову Чернігівської міської організації членів сімей загиблих військовослужбовців Української Спілки ветеранів Афганістану (воїнів-інтернаціоналістів)

Нагородити медаллю "За військову службу Україні"

ВОЛКОВУ Тетяну Вікторівну - головного сержанта взводу 10 окремого мотопіхотного батальйону 59 окремої мотопіхотної бригади оперативного командування "Південь" Сухопутних військ Збройних Сил України, сержанта

ГЛАГОЛУ Ганну Дмитрівну - заступника начальника відділення відділу прикордонної служби "Дякове" Мукачівського прикордонного загону Західного регіонального управління Державної прикордонної служби України, майора

ДЕЙНЕКУ Ірину Леонідівну - санітарного інструктора медичного пункту мотопіхотного батальйону 54 окремої механізованої бригади оперативного командування "Схід" Збройних Сил України, молодшого сержанта

ДУДНИК Альону Вікторівну - начальника відділення відділу прикордонної служби "Рені" Ізмаїльського прикордонного загону Південного регіонального управління Державної прикордонної служби України, капітана

КЛЕПЧАР Тетяну Володимирівну - старшого бойового медика механізованого батальйону 28 окремої механізованої бригади оперативного командування "Південь" Сухопутних військ Збройних Сил України, сержанта

КРАВЧУК Світлану Володимирівну - старшого інспектора-льотчика відділу транспортної авіації управління Командування Повітряних Сил Збройних Сил України, полковника

ЛЕВЧУК Ольгу Олександрівну - капітана медичної служби

МАЛУ Ларису Петрівну - старшого матроса

МЕТЛІНСЬКУ Ярославу Миколаївну - санітарного інструктора мотопіхотної роти 17 окремого мотопіхотного батальйону 57 окремої мотопіхотної бригади оперативного командування "Південь" Сухопутних військ Збройних Сил України, молодшого сержанта

НАТЯГАНЧУК Лесю Василівну - капітан-лейтенанта

НОВІКОВУ Тетяну Анатоліївну - начальника медичного пункту механізованого батальйону 93 окремої механізованої бригади оперативного командування "Схід" Сухопутних військ Збройних Сил України, старшого лейтенанта медичної служби

РОТАР Крістіну Іванівну - старшого бойового медика 64 окремого гарматного артилерійського дивізіону 406 окремої артилерійської бригади Командування морської піхоти Військово-Морських Сил Збройних Сил України, молодшого сержанта

ТКАЧУК Альону Миколаївну - механіка-радіотелефоніста відділення 11 зенітного ракетного полку повітряного командування "Захід" Повітряних Сил Збройних Сил України, старшого солдата

ФРОЛОВУ Наталію Василівну - начальника приймального радіовузла радіовідділення 2323 радіотехнічного батальйону 164 радіотехнічної бригади повітряного командування "Схід" Повітряних Сил Збройних Сил України, старшину

ХОЛОЛЄЄНКО Рузану Артурівну - командира механізованого відділення – командира машини механізованого батальйону 92 окремої механізованої бригади оперативного командування "Схід" Сухопутних військ Збройних Сил України, молодшого сержанта

Нагородити медаллю "За бездоганну службу" ІІІ ступеня

ЛАЗУНЬКО Ольгу Іванівну - начальника служби військової частини 3029 Південного оперативно-територіального об’єднання Національної гвардії України, майора

ФЕДОРУК Ірину Миколаївну - диспетчера оперативно-координаційного центру Управління ДСНС у Чернівецькій області, прапорщика служби цивільного захисту

Нагородити медаллю "Захиснику Вітчизни"

БУЙВОЛОВУ Марину Олександрівну - фельдшера медичного пункту 81 окремої аеромобільної бригади Десантно-штурмових військ Збройних Сил України, молодшого сержанта

КОВАЛЬЧУК Ганну Олександрівну - бойового медика взводу механізованого батальйону 54 окремої механізованої бригади оперативного командування "Схід" Сухопутних військ Збройних Сил України, солдата

ЛЄБІДЄВУ Катерину Юріївну - інструктора військової частини 3036 Центрального оперативно-територіального об’єднання Національної гвардії України, сержанта

МІРКУЛОВУ Олену Миколаївну - фельдшера медичного пункту десантно-штурмового батальйону 95 окремої десантно-штурмової бригади Десантно-штурмових військ Збройних Сил України, молодшого сержанта

МІХЕЄНКО Юлію Михайлівну - старшого стрільця відділення взводу механізованого батальйону 1 окремої танкової бригади оперативного командування "Північ" Сухопутних військ Збройних Сил України, старшого солдата

Нагородити медаллю "За врятоване життя"

ПИЛИПУ Наталію Євгенівну - інспектора взводу батальйону управління патрульної поліції у Львівській області Департаменту Національної поліції України, лейтенанта поліції

Нагородити медаллю "За працю і звитягу"

КОВЛЯШЕНКО Вікторію Вікторівну - оператора верстатів товариства "Гірничі машини – Дружківський машинобудівний завод", Донецька область

ОМЕРОВУ Лейлю Мідатівну - лікаря клініки Національного військово-медичного клінічного центру "Головний військовий клінічний госпіталь" Міністерства оборони України

ШЕВЦОВУ Зою Іванівну - завідувача відділення державної установи "Інститут гастроентерології Національної академії медичних наук України", м.Дніпро

Присвоїти почесні звання:

"НАРОДНИЙ АРТИСТ УКРАЇНИ"

КУМАНОВСЬКІЙ Тетяні Миколаївні - артистці-вокалістці, провідному майстрові сцени концертно-театрального закладу культури "Український академічний фольклорно-етнографічний ансамбль "КАЛИНА", м.Київ

ОСТРИНСЬКІЙ Лідії Анатоліївні - артистці драми Національного академічного українського драматичного театру імені Марії Заньковецької

ШИНКАРУК Ірині Володимирівні - співачці, солістці Національного радіо України, м.Житомир

"ЗАСЛУЖЕНИЙ АРТИСТ УКРАЇНИ"

АРБУЗОВІЙ Олені Володимирівні - артистці-вокалістці театрально-видовищного закладу культури "Київський національний академічний театр оперети"

БАХТІНІЙ Олександрі Яківні - актрисі, провідному майстрові сцени комунального підприємства культури "Дніпропетровський академічний обласний український молодіжний театр" Дніпропетровської обласної ради

ГОРДЗЕЙ Юлії Сергіївні - артистці, співачці, м.Київ

ЗАДНІПРОВСЬКІЙ Наталії Валеріївні - актрисі театру і кіно, члену Національної спілки кінематографістів України, м.Київ

ЗАКЛЕЦЬКІЙ-БУРАК Анні Анатоліївні - солістці-вокалістці гурту "Врода", м.Київ

КАСЬЯН Євгенії Миколаївні - артистці, провідному майстрові сцени Тернопільського академічного обласного театру актора і ляльки

КОЛОМІЄЦЬ Оксані Валеріївні - солістці Львівської обласної філармонії

ЛАЗУР Мар’яні Петрівні - солістці симфонічного оркестру комунального закладу "Закарпатська обласна філармонія" Закарпатської обласної ради

ЛЮШИНІЙ Аллі Миколаївні        - артистці комунальної установи "Одеський театр юного глядача імені Юрія Олеші"

МАКОЄД Катерині Валеріївні - артистці комунального закладу "Запорізький академічний обласний театр юного глядача" Запорізької обласної ради

НІКОЛЕНКО Олені Іванівні - солістці Львівської обласної філармонії

ПЛАХТІЙ Ірині Василівні - солістці Львівської обласної філармонії

САЗОНОВІЙ Яніні Миколаївні - артистці балету театрально-видовищного закладу культури "Київський національний академічний театр оперети"

СКЛЯРЕНКО Олені Олександрівні - артистці Першого академічного українського театру для дітей та юнацтва, м.Львів

СТЕФАНКО Лесі Петрівні - солістці Львівської обласної філармонії

ЯКОВЧУК Надії Данилівні - піаністці, доцентові Національної музичної академії України імені П.І.Чайковського, м.Київ

Квитки Online

Новини

Підпишись на розсилку

Поділитися в соц.мережах: