Комунальний заклад «Запорізький академічний обласний театр юного глядача»

Запорізької обласної ради

каса (061) 286 29 72пн.-нд. 10:00 - 19:00онлайн КУПИТИ КВИТОК

You are here:ГоловнаНовиниНа відкритті 40- го сезону
07.10.2018

На відкритті 40- го сезону

Вчора в театрі на відкритті 40-го театрального сезону та на прем’єрі комедії «Люкс № 13» було багато почесних гостей та добрих друзів театру. До нас завітали: керівник апарату Адміністрації Президента України Олексій Дніпров, голова Запорізької обласної держадміністрації Костянтин Бриль, заступник голови Запорізької облдержадміністрації Едуард Гугнін, член Національної Ради України з питань телебачення та радіомовлення Валентин Коваль, директор Департаменту культури, туризму, національностей та релігій Запорізької облдержадміністрації Владислав Мороко, голова ГО "Золоті леви чорної сотні" Т.Мацюк та інші вельмишановні гості.
Прем’єру відвідав засновник та генеральний продюсер кінокомпанії Star Media Влад Ряшин з дружиною. Ще б пак, пан Владислав – справжній співавтор вистави. 
Після вистави голова Запорізької обласної держадміністрації Костянтин Бриль вручив вручив посвідчення та відзнаку до державної нагороди - почесного звання "Заслужений артист України" Олександру Фортусу. Влад Ряшин привітав театр з прем'єрою і подарував компьютер. 
Перед початком прем’єри в фойє театру для публіки грав ансамбль скрипалів Запорізького музичного училища ім. П. Майбороди під орудою Ігоря Горського.

Галерея зображень

Квитки Online

Новини

Підпишись на розсилку

Поділитися в соц.мережах: