Комунальний заклад «Запорізький академічний обласний театр юного глядача»

Запорізької обласної ради

каса (061) 286 29 72пн.-нд. 10:00 - 19:00онлайн КУПИТИ КВИТОК

You are here:ГоловнаНовиниЗавідувач трупи
19.04.2018

Завідувач трупи

Продовжуємо знайомитися з театральними професіями.
Завідувач трупи. Цій професії ні де не навчають. А між тим вона одна із найважливіших у створенні нормального процесу творчої діяльності театру.
Завідувачтрупи розробляє план дій: хто, коли і де репетирує, хто грає у виставі, хто іде на зустріч. Складає розклад на кожний день. Він слідкує за завантаження кожного актора. Разом з художнім керівником та режисером-постановником розробляє план виходу вистав: початок репетицій, застольні, репетиції на сцені у вигородках, у декораціях, технічні репетиції, генеральні прогони. Приймає участь у складанні репертуарного плану на місяць разом з директором по організації глядачів. Викликає акторів на примірки костюмів та взуття.
А ще керує роботою помічників режисерів: хто з яким режисером працює над новою виставою, і хто веде виставу під час її прокату.
А ще пропонує розглянути творчі заявки акторів, бере участь у розподілі ролей, дораджує ввести на певну роль того чи іншого актора.
Він знає кожного актора, його можливості та особливості. Його родину, його творчий і фізичний стан, його настрій… майже все. Принаймні у нас так. Наш завідувач трупи – Валентина Олександрівна Дворник. Вже багато років вона є помічником художнього керівника по трупі. Між іншим, колись Геннадій Вадимович Фортус деякий час був завідувачем трупи, поєднуючи її з акторською діяльністю.

 

Квитки Online

Новини

Підпишись на розсилку

Поділитися в соц.мережах: